GTA ONLINE

 

actual_1433168760

I v GTA 5 je k dispozici multiplayer. I když je dostupný pouze skrze GTA 5, je považován za samostatný titul. Hra je obvykle pro 16 hráčů, nyní však již až pro 30. Hráči mohou cestovat, pracovat, účastnit se mnoha herních činností, včetně útoků na místní gangy, okrádání obrněných nákladních vozů atd. Některé z těchto aktivit jsou jedinečné pro multiplayer, zatímco jiné jsou sdíleny s GTA V.
Hráči mohou dále také nakupovat nemovitosti, vozidla, oblečení, letadla, zbraně atd.
Je zda také několik herních módů, známých jako Jobs in GTA Online. Tyto práce zahrnují deathmatches, závody, sportovní aktivity a přežití.
Také je zde zahrnutý Content Creator, vývojový nástroj, který vám umožní vytvářet a publikovat své vlastní závody, deathmatches, další gamemodes a také Rockstar Editor.

Herní módy:
Parachuting
Free Mode
Deathmatch
Hold
Contend
Raid
Race
Rally
Capture
Survival

Na začátku si vytvoříte vzhled a základní charakteristiku vaší postavy. Hra začíná na Los Santos International Airport. Lamar vám bude dělat průvodce v úvodní části.
Poté, co dokončíte jeden pouliční závod a narušíte obchod s drogami, vás Lamar zavede ke Geraldovi – první šéf v GTA Online. Poté, co si nakoupíte nějaké nové oblečení, tak vás Lamar vezme k Simeonu Yetarianovi
Ten vás provede celým procesem od krádeže vozidla až po jeho zlegalizování. Poté splníte ještě jeden krátký úkol a pak budete už mít celou mapu kompletně k dispozici.
Jobs jsou dostupné buď klasickým způsobem nebo skrze herní menu.

Komentáře

komentářů